Okänd konstnär oljemålning

108476

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Vattendrag med boskap, olja på duk, signerad W Shayer, 30x45 cm

Konst, Måleri

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (4 bud)

77515
77143
74962
850
72988
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.