Carl Brandt olja

108474

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad C. Brandt 1910, olja på duk, 52x63 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt olja

Budhistorik (5 bud)
78072
500
76397
450
76576
76397
73850

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.