Marjatta Sarasalo färglitografi

108473

SARASALO, Marjatta (född 1930): "Blå dag", signerad Marjatta Sarasalo, 20/360, färglitografi, 55x53 cm

Budhistorik (19 bud)
77544
1 600
74412
77542
74412
75285
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.