Reinhold Ljunggren litografi

108468

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):, Två träd, signerad och numrerad 59/360, 46x72 cm

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (15 bud)
75656
74842
74842
900
75652
850
74842

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.