Reihold Ljunggren litografi

108467

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Karl XII, signerad R. Ljunggren, litografi, 47x34 cm

Reihold Ljunggren litografi
Budhistorik (2 bud)

76698
70721

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.