Adrian van Arkel oljemålning

108465

ARKEL, van, Adrian (1924-2006): Storskär, signerad v Arkel, olja på duk, 50x69 cm

Konst, Måleri

Adrian van Arkel oljemålning

Budhistorik (4 bud)

70199
70198
1 700
69962
69470

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.