Adrian van Arkel oljemålning

108464

ARKEL, van, Adrian (1924-2006): Östanå I, signerad v Arkel, olja på duk, 50x64 cm

Konst, Måleri

Adrian van Arkel oljemålning

Budhistorik (3 bud)

76291
70475
500
69473

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.