Fickur i guld och silver

108456

FICKUR, 4 st., metall och silver, FICKUR, 18 k guld, urtavla, klockkedja

Gulduret med skador, lös boett, skador och repor

Klockor/Ur

Fickur i guld och silver
Budhistorik (9 bud)
77066
1 900
76862
1 800
77065
1 800
76862
650
72809
600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.