Målning 1800-tal

108453

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hundlek, olja på duk, 14x18,5 cm

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
77968
77958
1 400
77954
1 300
77949
77945

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.