Nils G Stenqvist blandteknik

108451

STENQVIST, Nils (född 1934): "Orientalisk bild", signerad och daterad 1997, akvarell på tidningspapper, 15x23 cm

Konst, Måleri

Nils G Stenqvist blandteknik
Budhistorik (3 bud)

77938
600
71211
550
71211

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.