Charles Blondin olja

108446

BLONDIN, Charles, (1900-tal): Motiv från Paris, signerad Charles Blondin, olja på duk, 32x44 cm

Konst, Måleri

Charles Blondin olja

Budhistorik (2 bud)

74164
73842

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.