L van der Tonge akvarell

108445

VAN DER TONGE, Lammert Leire (1871-1937): Mor och barn, signerad, akvarell, 23,5x18 cm

Konst, Måleri

L van der Tonge akvarell

Budhistorik (6 bud)
77899
850
77896
77893
750
77378
73344

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.