Reinhold Ljunggren litografi

108443

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Trosa, signerad R. Ljunggren, färglitografi provtryck, 29x40 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (10 bud)
77768
1 800
77796
1 700
77768
1 600
77608
77608
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.