Stig Claesson oljemålning

108438

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 89, olja på duk, 116x89 cm

Konst, Måleri

Stig Claesson oljemålning

Budhistorik (29 bud)
78003
6 600
78012
6 400
78003
6 200
78006
6 000
78003
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.