Reinhold Ljunggren olja

108436

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Operasångare Sven Herdenberg, signerad R.Ljunggren, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Reinhold Ljunggren olja

Budhistorik (8 bud)
77793
900
77792
850
77791
77618
750
77616
600

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.