Birger Birger oljemålning

108422

BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): "Nattlig dialog", signerad Birger, olja på duk, 73,5x92 cm

Konst, Måleri

Birger Birger oljemålning
Budhistorik (5 bud)
77828
77725
2 600
77595
2 400
72959
1 800
71252

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.