Böcker om Skokloster, Uppsala, Stockholm

108413

BÖCKER, 4 volymer, Rothlieb, Skokloster, 1819, Eenberg, Kort berättelse af de märkwärdigste saker... uti Upsala, 1704 tillsammans med En utförlig relation om den grufweliga eldz-wåda... Upsala stad, 1703, Stockholms stads historia, 1775, Huldberg, Ny adress-kalender och vägvisare 1888, olika band, några samtida

Skador och slitage

Böcker/Kartor

Budhistorik (9 bud)
77790
77788
950
77788
750
77123
700
77123
600

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.