Spegel 1800-tal förgylld

108407

SPEGEL, förgylld, 1800-tal eklektisk stil, ca 200x95 cm

Skador, lösa delar medföljer

Speglar

Spegel 1800-tal förgylld

Budhistorik (5 bud)
76535
75994
600
71628
550
71460
500
70497

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.