J Corti oljemålning

108398

CORTI. J (samtida): Sydländsk kustbild, signerad J Corti, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

J Corti oljemålning

Budhistorik (7 bud)
76861
2 600
77692
2 400
76861
70150
70149

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.