Sekretär 1700-tal

108377

SEKRETÄR, omkring 1700-tal, ek, höjd 119, 119x58 cm, nyckel finns

Skador, slitage, lagningar

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
77330
77329
1 900
77328
1 800
77326
1 700
71647
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.