Hästporträtt oljemålning

108374

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Hästporträtt, olja på duk, 44,5x57 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Hästporträtt oljemålning
Budhistorik (20 bud)
75022
74797
3 800
75019
3 600
74797
3 400
75018
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.