Frank Badur akrylmålning

108373

BADUR, Frank (född 1944): Konkret komposition, signerad a tergo Frank Badur 1980, akryl på duk, 120x120 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Frank Badur akrylmålning

Budhistorik (5 bud)
75632
8 000
75631
7 600
73534
7 200
73533
6 600
73532
4 800

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.