Daniel Charles Grose oljemålning

108370

GROSE, Daniel Charles (1838-1890): Flodlandskap, signerad och daterad D.C Rose 1864, olja på duk, 35x51 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
77483
77471
77470
950
76854
900
75899
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.