Byrå gustaviansk stil

108367

BYRÅ, gustaviansk stil, fanerad med björk och jakaranda, förgyllda bronsbeslag, skiva av marmor, höjd 87, 111x54 cm

Obetydliga skador

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
84606
5 600
82585
5 400
82555
5 200
82032
5 000
78094

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.