Koppar fat Kina

108347

KOPPAR, 8 st., FAT, 7 st., LOCK, 5 st., KOPP, udda delar, Kina, 1800-talets andra hälft

Skador

Orientaliskt, Keramik/Porslin

Koppar fat Kina

Budhistorik (7 bud)
75053
550
74829
500
75052
500
74829
450
75021

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.