Bålskål Kina

108331

BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor och guld, 29 cm

Lagningar

Orientaliskt, Keramik/Porslin

Bålskål Kina

Budhistorik (9 bud)
77245
76278
950
76278
76036
750
76036
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.