Oljemålning kvinna vid spinnrock

108324

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med kvinna vid spinnrock, otydligt signerad, olja på duk, 67x53 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

75990
2011-10-31 08:26:50
5 000

2011-11-07 kl 17:08
Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.