Dosa emalj

108267

DOSA, emaljdekor, landskap med 1 par till häst samt pojke med hund, 1800-tal, 6x7,5 cm

Emaljskador

Diverse

Dosa emalj

Budhistorik (4 bud)

77164
1 600
76149
70542
550
69914

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.