Dosa snäcka med silverfattning

108239

DOSA, snäcka med silverfattning, invändigt med förgyllning, stämplad Stockholm 1800-talets första del, längd 8 cm

Silver

Budhistorik (1 bud)

73511
2011-10-28 20:45:21

2011-11-01 kl 15:12
Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.