Foto signerat Camilla Åkrans

107977

CAMILLA ÅKRANS (född 1973): Untitled, signerad och daterad på baksidan Camilla Åkrans 2010, C-print, 69x104 cm. Säljes till förmån för Barndiabetesfonden. Observera att inga avgifter tillkommer på det klubbade beloppet då Stockholms Auktionsverk avstår samtliga provisioner.

Välgörenhet, Konst, Fotografi

Foto signerat Camilla Åkrans

Budhistorik (33 bud)
93363
13 500
92330
13 000
93362
13 000
92330
12 500
93361
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.