Anton Genberg oljemålning

107857

GENBERG, Anton (1862 -1939): "Sydländskt landskap", signerad och daterad A. Genberg 1925, olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
110377
3 600
110373
110324
2 800
109827
107222
1 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.