Foto signerat Andreas Kock

107816

ANDREAS KOCK (född 1973): Indian summer sun signerad och numrerad Andreas Kock 1/15, digital C-print, 50x70 cm. Säljes till förmån för Barndiabetesfonden. Observera att inga avgifter tillkommer på det klubbade beloppet då Stockholms Auktionsverk avstår samtliga provisioner.

Välgörenhet, Konst, Fotografi

Foto signerat Andreas Kock

Budhistorik (52 bud)
93472
17 500
93492
17 000
93472
16 500
93488
16 000
93472
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.