Foto signerat Martin Vallin

107811

MARTIN VALLIN (född 1979): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Martin Vallin 2009, digitalt C-print, 46x37 cm. Säljes till förmån för Barndiabetesfonden. Observera att inga avgifter tillkommer på det klubbade beloppet då Stockholms Auktionsverk avstår samtliga provisioner.

Välgörenhet, Konst, Fotografi

Foto signerat Martin Vallin

Budhistorik (18 bud)
93438
7 400
72509
7 200
93437
7 200
72509
6 600
93436
6 400

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.