Robert Högfeldt krita och akvarell

107361

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Stora baletten", signerad R. Högfeldt, krita och akvarell med täckvitt, 30x41,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
89378
1 600
89421
1 600
89378
89419
1 400
89378
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.