Robert Högfeldt tusch och akvarell

107359

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "På pantbanken", signerad R. Högfeldt, tusch och akvarell, 25x20 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
89986
86795
700
86794
600
86793
500
81609

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.