Robert Högfeldt akvarell

107355

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Kaffestund, signerad R. Högfeldt, akvarell, 27x25 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (12 bud)
89430
2 800
89348
2 600
88988
2 400
89347
88988
1 800

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.