Robert Högfeldt akvarell

107352

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Susanna i badet, signerad R. Högfeldt, akvarell, 31x38 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (9 bud)
89751
3 400
89698
3 200
89558
89557
2 800
89365
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.