Lindorm Liljefors olja

107341

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap med älg och jämthund signerad och daterad Lindorm -41, olja på pannå, 46x54 cm, a tergo landskapsskiss på uppklistrad duk

Konst, Måleri

Lindorm Liljefors olja

Budhistorik (11 bud)
85992
4 400
85991
4 200
85990
85989
3 800
84625
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.