Hjalmar Falk akvarell

107335

FALK, Hjalmar (1856-1938): Segelbåt vid fiskeläge, akvarell, signerad och daterad Hjalmar Falk 1902, 23x54 cm

Konst, Måleri

Hjalmar Falk akvarell

Budhistorik (16 bud)
89414
3 800
89383
3 600
89413
3 600
89383
88354
2 800

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.