Lennart Jirlow färglitografi

106743

JIRLOW, Lennart, (född 1936): Blomsterkorg, signerad L Jirlow 83/400, färglitografi 54,5x34 cm, blindstämpel Mourlot

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (6 bud)
88243
87244
84111
1 600
82370
81971

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.