Barnvagn 1940-tal

108431

BARNVAGN, 1940-tal, flätad, åkpåse, täcke och lakan medföljer

Slitage och skador

Diverse, Möbler

Barnvagn 1940-tal
Budhistorik (1 bud)

73814
2011-10-29 10:17:46

2011-10-31 kl 14:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.