Erland Cullberg olja

108411

CULLBERG, Erland (född 1931): Ansikte, signerad E.C. Olja på duk, 135x125 cm
PROVENIENS: Galleri Äpplet, Helsinborg

Färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (11 bud)
76530
4 400
76524
4 200
74966
72636
3 800
72635
1 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.