Josefina Holmlund olja

108403

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Fjordlandskap med gård, signerad J. Holmlund, olja på duk fäst på papp, 37x52,5 cm

Konst, Måleri

Josefina Holmlund olja

Budhistorik (13 bud)
74804
7 000
74803
6 800
74800
6 600
74799
6 400
73696
6 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.