Ilon Wikland litografi

108395

WIKLAND, Ilon (född 1930): Haapsalu stad, signerad Ilon Wikland, 110/150, litografi, 38x55 cm

Ilon Wikland litografi

Budhistorik (12 bud)
75602
76702
750
75602
700
75723
650
75602
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.