Ilon Wikland litografi

108394

WIKLAND, Ilon (född 1930): Mitt hem Haapsalu, signerad Ilon Wikland, 110/150, litografi, 38x55 cm

Konst

Ilon Wikland litografi

Budhistorik (7 bud)
75186
550
74791
500
75185
500
74791
450
75184

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.