Bernhard Oscarsson oljemålning

108390

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): "Klädesholmen, Tjörn" signerad Oscarsson, olja på pannå, 40x32 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
69491
2 800
69490
2 600
69489
2 400
69488
69485

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.