David Payne olja

108386

PAYNE, David (England, ? -1891): Loading timber on the river, signerad, olja på duk, 70x90 cm

Ändringar/tillägg
David Payne (England, ? - 1891)

Konst, Måleri

David Payne olja

Budhistorik (6 bud)
76578
3 600
75900
75717
2 800
72994
1 300
69953

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.