Ludvig Richarde olja

108385

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): "Fregatten Wanadis till ankars utanför Franska medelhavskusten", signerad och daterad Ludvig Richarde 91, olja på duk, 58x84 cm

Konst, Måleri

Ludvig Richarde olja

Budhistorik (6 bud)
73753
5 000
73752
4 600
73751
4 200
72020
69134
3 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.