Ilon Wikland litografi

108383

WIKLAND, Ilon (född 1930): Flicka med hund, signerad Ilon Wikland, litografi, 36x48 cm

Konst

Ilon Wikland litografi
Budhistorik (8 bud)
75722
75598
75089
75089
75087
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.