Barometer 1800-tal

108369

BAROMETER, sk Aneroidbarometer, 1850-tal, rund, diameter ca 45 cm

Slitage

Nautica/Technica, Diverse

Barometer 1800-tal
Budhistorik (36 bud)
76998
4 200
77016
76998
3 800
77011
3 600
76998
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.